line decor
  
line decor

 

EestiEnglish
   

 

 

 

 

 

LÄBIPAISTVAD PUUVAHAD – DECOR WACHS
 
 

Osmo Color läbipaistev puuvaha on läbikumav viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Ühe kihiga on võimalik anda puidule kaunis satiinmatt pind ja läbikumav toon. Täiendavalt viimistleme mööbli pinna Industrial seeria satiinmati läbipaistva õlivahaga. Tööpindade ja lauaplaatide täiendavaks viimistlemiseks kasutame sama tootja Topp-oil pinnavaha. Tänu sellisele viimistlusele jääb pind piisavalt tugev , vastupidav kulumisele, vett- ja mustust hülgav. Pind talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib töödelda ka pindu, mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides (vannitoad, dussinurgad jne.).
NB! Kuna tegemist on tootega, mis baseerub naturaalsetel õlidel ja vahadele ei tohi töödeldud pinda kuumutada üle 60°C , sest siis hakkavad vahad sulama ja viimistluskiht saab kannatada! Samuti tuleb vältida õlivahadega viimistletud pindade kokkupuudet rasvu lahustavate ainetega- tugevad leelised (seebikivi), sinep, happed jne. ja vältida küünlavaha tilkumist tööpinnale, sest kuumad vahad ühinevad ja tekkinud pleki eemaldamine võib olla raskendatud!

Tervis ja keskkond
Osmo Decor-Wachs ei sisalda biotsiide ja säilitusaineid. Õlivaha koosneb erinevatest taimeõlidest ja vahadest (päevalilleõli, sojaõli, takjaõli, karnaoa õli ja kandelilla vaha) ning parafiinidest. Pigmentidena on kasutatud raua-, orgaanilisi- ja titaaniumoksiide. Kuiv lõpptulemus vastab EURO sertifikaadile DIN53160( higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN71( sobib laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

Hooldus
Igapäevaseks hoolduseks piisab lapi või harjaga puhastamisest. Niiskeks pesuks tuleb kasutada vee ja Wish-Fix-i lahust (1/10). Tugevate plekkide eemaldamiseks ja pinna värskendamiseks kasutatakse Osmo Wachspflege und ReiningungsMittel-it (saadaval ka spray). Hooldusõlituseks või aladele millelt on õli maha kulunud tuleb kanda õhuke kiht (NB! Pikki puidusüüd!) Osmo Decor Wachs –i ja lasta 24 tundi kuivada. NB! Kõik õlivaha pealekandmiseks kasutatud lapid, svammid pese kohe white spirit –ga või hävita – isesüttimise oht!

 
 
© 2007 Maarja Mööbel OÜ. Kõik õigused kaitstud.